Betonové ploty

Betónové ploty

NOVINKA – spoločnosť Betafence pre Vás prichystala moderný Gabiónové systém oplotenia, ktorý je budúcnosťou medzi ploty. Gabión Zenturo, to sú dve špeciálne siete, ktoré sa vypĺňajú rôznymi druhmi materiálov. Spoločne sa stĺpiky Bekaclip, dokážete vytvoriť unikátny systém oplotenia.

Betónové ploty sú veľmi pevné a odolné, vďaka týmto vlastnostiam sú na trhu stále najrozšírenejším typom oplotenia. Sú vyrábané špeciálnou technikou, ktorá zaručuje pevnosť betónových plotov. Skladajú sa z menších betónových dielov rôznych veľkostí a dizajnu. Vďaka tomu možno ľahko postaviť plot ľubovoľne podľa vašej vôle.

Vďaka tomu, že betónové ploty tvoria celú stenu, nepreniká nimi vietor. Nemusíte ich skoro vôbec udržiavať. Jednoduchá inštalácia. Jednoduchý nános farby.

Betónové ploty majú široké využitie. Používajú sa ako na firemných, tak i na súkromných pozemkoch. Betónové ploty môžete použiť ako výbeh pre zvieratá, krytie firemného areálu, protihlukovú stenu alebo oplotenia priemyselných budov.

Ak Vás betónové ploty zaujali navštívte stránku s ich vlastnosťami a stránku prečo práve betónový plot, kde sa dozviete ich hlavné výhody.

Comment are closed.